Olet syöttänyt alla oleviin korostettuihin kenttiin virheellisiä merkkejä sisältävän arvon. Tarkista syöttämäsi arvot ja käytä vain sallittuja merkkejä.

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

 
 

1240880000

4 x RJ45 (1 x ST-Multimode) Unmanaged Fast Ethernet Switch

1240880000 - 4 x RJ45 (1 x ST-Multimode) Unmanaged Fast Ethernet Switch

Kuva on vain kuvaavaa tarkoitusta varten. Lue tuotekuvaus tarkempia tietoja varten.

Valmistajan osanumero:
1240880000
Tilauskoodi:
1866699
Vaihtoehtoinen nimi:
IE-SW-BL05-4TX-1ST
Tekninen tuotetietolomake:
1240880000   Datasheet
Näytä kaikki tekniset asiakirjat

Tuotetiedot

Haluatko nähdä samanlaisia tuotteita? Valitse vain haluamasi määritteet alla ja paina painiketta ×


:
5Ports

:
Industrial

:
Unmanaged Fast Ethernet

:
DIN Rail

:
RJ45 x 4, ST x 1

:
10Mbps, 100Mbps

:
VAC / VDC

:
-

Löydä vastaavia tuotteita Voit etsiä vastaavia tuotteita valitsemalla ja muokkaamalla yllä olevia valintoja.

Tekniset asiakirjat (2)

Tuotteen yleiskatsaus

Unmanaged fast Ethernet switches with 10/100 baseT(X) (R45 connector) and 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
  • Redundant dual 12//24/48 V DC, 18 to 30 V AC power inputs
  • IP30 aluminium housing
  • Rugged hardware design and well suited for hazardous locations and maritime environments

Sovellukset

Communications & Networking, Consumer Electronics

Vaihtoehtoinen nimi

IE-SW-BL05-4TX-1ST

7 Varastossa

7 varastossa seuraavan päivän toimitukseen (UK stock)
 
Tarkista varastotilanne ja toimitusajat

Lisää tuotteita varastossa päivämäärästä 22.2.2021 alkavalla viikolla

240,75 €

Hinnoittelu ei ole käytössä. Ole hyvä ja ota yhteys asiakaspalveluun.

Hinta tuotteelle:
kappale
Useita: 1 Vähintään: 1
Määrä Hinta Hintasi
 
 
1+ 240,75 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
5+ 235,93 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
10+ 231,12 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
 
 

Hinnoittelu ei ole käytössä. Ole hyvä ja ota yhteys asiakaspalveluun.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Lisää ostoskoriin Jälkitoimitus Ennakkotilaus
Lisää
Rajoitettu tuote
Lisää osanumero / rivihuomautus
Kokonaishinta:
Kokonaishinta: ( )
Kokonaishinta: --

Asiakasarviot

Asiakkaiden kyselyosio