Olet syöttänyt alla oleviin korostettuihin kenttiin virheellisiä merkkejä sisältävän arvon. Tarkista syöttämäsi arvot ja käytä vain sallittuja merkkejä.

Tuote ei välttämättä vastaa täysin tarkasti hakuasi

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

 
 

NXP LX2RDBKIT1-10-40

Development Kit Accessory, 10GE And 40GE Transceiver/Cabling Kit For LX2160A Reference Design Board

NXP LX2RDBKIT1-10-40
NXP LX2RDBKIT1-10-40
NXP LX2RDBKIT1-10-40
NXP LX2RDBKIT1-10-40
NXP LX2RDBKIT1-10-40
NXP LX2RDBKIT1-10-40
×

Kuva on vain kuvaavaa tarkoitusta varten. Lue tuotekuvaus tarkempia tietoja varten.

Valmistaja
NXP NXP
Valmistajan osanumero:
LX2RDBKIT1-10-40
Tilauskoodi:
2946533
  • Kirjoita mukautettu osanumerosi yllä olevaan tekstikenttään
  • Lisätty enimmäisosanumerot.
    Poista vanhoja merkintöjä lisätäksesi uusia.

Osanumero tallennettu

Part Number Saved

ECAD / MCAD
Supply Frame Models Link

Tuotteen yleiskatsaus

QorIQ LX2160A reference design board. It contains transceivers and cables recommended to be used for testing 10/40 Gigabit Ethernet performance on the LX2160ARDB.

Sisältö

Cat-6 Ethernet cable (6ft length, orange), 40G-BASE-SR4 QSFP+ optical transceiver module (40Gbit/s multimode, 850nm wavelength, 150m maximum reach), QSFP+ LAN optical cable (multi-mode, OM3 50/125, MPO connector, 3m length), Samsung 32GB (U1) EVO select micro-SD card with adapter.

Varoitukset

Market demand for this product has caused an extension in leadtimes. Delivery dates may fluctuate. Product exempt from discounts.

Tuotetiedot


Löydä vastaavia tuotteita Voit etsiä vastaavia tuotteita valitsemalla ja muokkaamalla yllä olevia valintoja.

Tekniset asiakirjat (1)

1 Varastossa Tarvitsetko enemmän?

Tämän tuotteen normaali toimitusaika on 16 viikkoa.

Tilaus ennen klo. 18:00

Se saapuu perille seuraavana arkipäivänä

Markkinaolosuhteista johtuen toimitusajat ovat vain yleisiä ohjeita, ja ne voivat muuttua lyhyellä varoitusajalla

135,12 €

Hinnoittelu ei ole käytössä. Ole hyvä ja ota yhteys asiakaspalveluun.

Hinta tuotteelle:
kappale
Useita: 1 Vähintään: 1
  • 1+
Määrä Hinta Hintasi
 
 
1+ 135,12 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
Määrä Hinta Hintasi
 
 

Hinnoittelu ei ole käytössä. Ole hyvä ja ota yhteys asiakaspalveluun.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Lisää ostoskoriin Lisää ostoskoriin Ennakkotilaus
Lisää
Rajoitettu tuote
Kirjoita rivin huomautus
Kokonaishinta:
Kokonaishinta: ( )
Kokonaishinta: --