Olet syöttänyt alla oleviin korostettuihin kenttiin virheellisiä merkkejä sisältävän arvon. Tarkista syöttämäsi arvot ja käytä vain sallittuja merkkejä.

Tuote ei välttämättä vastaa täysin tarkasti hakuasi

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

 
 

33-931

Fiber Optic Test Kit, 33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Case

IDEAL 33-931
IDEAL 33-931

Kuva on vain kuvaavaa tarkoitusta varten. Lue tuotekuvaus tarkempia tietoja varten.

Valmistaja
IDEAL IDEAL
Valmistajan osanumero:
33-931
Tilauskoodi:
2283716
Tuotevalikoima
Ideal Fibre Optic Test Kit
Tekninen tuotetietolomake:
33-931   Datasheet
Näytä kaikki tekniset asiakirjat

Tuotevalikoiman valitsin (Ideal Fibre Optic Test Kit)

Katso kaikki tästä tuotevalikoiman katalogista

Tuotetiedot

Haluatko nähdä samanlaisia tuotteita? Valitse vain haluamasi määritteet alla ja paina painiketta ×


:
33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Carrying Case, User Manual

:
Ideal Fibre Optic Test Kit

Löydä vastaavia tuotteita Voit etsiä vastaavia tuotteita valitsemalla ja muokkaamalla yllä olevia valintoja.

Tekniset asiakirjat (1)

CAD-lataukset

×

Toimitusehdot

CAD Models - Notice
CAD Models and drawings are provided to you on a revocable limited licence for your internal use only but remain the property of the manufacturer who retain all intellectual property rights and ownership. They are provided to assist you in decision making and as design guide but are not guaranteed to be error free, accurate or up to date and is not intended to be taken as advice.
Use of these CAD models and other options provided are downloaded and used entirely at your own risk and by continuing you confirm acceptance of the above.

Hyväksy Peruuta

Tuotteen yleiskatsaus

FiberMASTER provides all the features required to certify and troubleshoot fibre optic cabling. Measure fibre optic power in milliwatts (mW) and decibel-milliwatts (dBm) to test and troubleshoot active LANs. Quickly measure cabling loss with the automatic calibration feature that stores reference power from any light source for quick dB loss calculations. the 1490nm wavelength measurement mode is perfect for troubleshooting Fibre To The Home cabling systems.
  • Easy to use with simple three-button operation
  • Ideal for field use
  • Compact size
  • Four wavelength power meter for multimode and single mode testing
  • Transmitter works while docked in receiver
  • Power meter features 2.5mm universal and FC adaptors
  • Support for standard ST, SC and FC connectors
  • 850, 1300, 1310, 1550nm Lght source

Sisältö

contents: 850, 1300, 1310 & 1550nm Light source with ST, SC and FC adaptors, Power meter, 4 wavelength with universal 2.5mm and fixed FC adaptor, 2x FC-SC 62.5µm multimode cables, 1 SC Calibration coupler, Heavy duty pouch, User manual

Saatavana jälkitoimituksena

Lisää tuotteita on saatavana tavarantoimittajan toimitusaikana, joka on keskimäärin 8.8.2022

Markkinaolosuhteista johtuen toimitusajat ovat vain yleisiä ohjeita, ja ne voivat muuttua lyhyellä varoitusajalla

Ilmoittakaa minulle, kun tuotetta on taas varastossa

1 700,00 €

Hinnoittelu ei ole käytössä. Ole hyvä ja ota yhteys asiakaspalveluun.

Hinta tuotteelle:
kappale
Useita: 1 Vähintään: 1
Määrä Hinta Hintasi
 
 
1+ 1 700,00 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
5+ 1 666,00 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
10+ 1 632,00 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
20+ 1 598,00 €
Kampanjahinta
Sopimushinta
Hinta vain verkossa
Sopimushinta vain verkossa
 
 
 

Hinnoittelu ei ole käytössä. Ole hyvä ja ota yhteys asiakaspalveluun.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Lisää ostoskoriin Lisää ostoskoriin Ennakkotilaus
Lisää
Rajoitettu tuote
Lisää osanumero / rivihuomautus
Kokonaishinta:
Kokonaishinta: ( )
Kokonaishinta: --