Optical Power Components

: 4 tuotetta löydetty
Suodattimien asettelu:
0 filtteri(a) valittu
4 tuotetta löydetty Päivitä tulokset valitsemalla Käytä suodattimia
Pienin/suurin Saatavuus

Kun Muista-valintaruutu on valittu, tallennamme viimeisimmät suodatinasetuksesi tulevia hakuja varten

Vaatimustenmukaisuus
Pienin/suurin Connector Type
Pienin/suurin Fibre Type
Pienin/suurin Output Voltage
Pienin/suurin Optical Wavelength
Pienin/suurin Output Power Max
Pienin/suurin Operating Temperature Min
Pienin/suurin Operating Temperature Max
Pienin/suurin Product Range
Pakkaus

Sopimushinnoittelua ei voida näyttää tällä hetkellä. Näytetyt hinnat ovat normaaleja jälleenmyyntihintoja. Tehtyihin tilauksiin sovelletaan käsiteltäessä sopimushintoja.

 
Vertaa valittuja Vertaa (0)
  Valmistajan osanumero Tilauskoodi Kuvaus / Valmistaja
Saatavuus Hinta:
Hinta
Määrä
Connector Type Fibre Type Output Voltage Optical Wavelength Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 429,63 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 604,33 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 429,63 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 573,73 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL