Converters / Interfaces

: 540 tuotetta löydetty
Suodattimien asettelu:
0 filtteri(a) valittu
540 tuotetta löydetty Päivitä tulokset valitsemalla Käytä suodattimia
Pienin/suurin Saatavuus

Kun Muista-valintaruutu on valittu, tallennamme viimeisimmät suodatinasetuksesi tulevia hakuja varten

Vaatimustenmukaisuus
Pienin/suurin Valmistaja
Pienin/suurin Convert From
Pienin/suurin Convert To
Pienin/suurin Product Range
Pakkaus

Sopimushinnoittelua ei voida näyttää tällä hetkellä. Näytetyt hinnat ovat normaaleja jälleenmyyntihintoja. Tehtyihin tilauksiin sovelletaan käsiteltäessä sopimushintoja.

 
Vertaa valittuja Vertaa (0)
  Valmistajan osanumero Tilauskoodi Kuvaus / Valmistaja
Saatavuus Hinta:
Hinta
Määrä
Convert From Convert To Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
EKI-2741F-BE
EKI-2741F-BE - MEDIA CONVERTER, GIGA ETHERNET-SFP

3955562

MEDIA CONVERTER, GIGA ETHERNET-SFP

ADVANTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 274,37 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX SFP Fibre Optic EKI-2741 Series
ADAM-4520A-A
ADAM-4520A-A - ROBUST RS-232 TO RS-422-485 ISOLATED CONVERTER 77AK6390

4226184

ROBUST RS-232 TO RS-422-485 ISOLATED CONVERTER 77AK6390

ADVANTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 166,80 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
RS-232 RS-422/485 ADAM-4000 Series
IMC-716-2AC-US-A
IMC-716-2AC-US-A - CONVERTER, ETHERNET TO FIBER

4203949

CONVERTER, ETHERNET TO FIBER

ADVANTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 1 082,02 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
Ethernet Fiber IMC-71x Series
EKI-2741LX-BE
EKI-2741LX-BE - MEDIA CONV, GIGA ETHERNET-1000BASELX

3955565

MEDIA CONV, GIGA ETHERNET-1000BASELX

ADVANTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 559,77 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX Fibre Optic 100Gbps LX EKI-2741 Series
EKI-2741SXI-BE
EKI-2741SXI-BE - MEDIA CONV, GIGA ETHERNET-1000BASESX

3955568

MEDIA CONV, GIGA ETHERNET-1000BASESX

ADVANTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 477,90 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-T 1000BaseSX Fibre Optic EKI-2741 Series
102MC-ST-MDR
102MC-ST-MDR - MEDIA CONVERTER, MULTIMODE, DIN RAIL

3935213

MEDIA CONVERTER, MULTIMODE, DIN RAIL

RED LION CONTROLS

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 262,91 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100Base-TX 100Base-FX N-Tron Series
ADAM-6541/ST-AE
ADAM-6541/ST-AE - CONVERTER, ETHERNET-FIBEROPTIC, 3W/30VDC

4257298

CONVERTER, ETHERNET-FIBEROPTIC, 3W/30VDC

ADVANTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 187,88 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100-Mbps Ethernet 100-Mbps Fibre Optic ADAM-6541 Series
IC820A
IC820A - Convert From:-

2500825

Convert From:-

BLACK BOX

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 179,00 € 5+ 157,00 €

Rajoitettu tuote
- - -
PSG3328
PSG3328 - USB C TO HDMI AND VGA ADAPTOR

4161517

USB C TO HDMI AND VGA ADAPTOR

PRO SIGNAL

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 25,31 € 3+ 23,20 €

Rajoitettu tuote
- - -
MDP2VGAA
MDP2VGAA - Adapter, Mini DisplayPort 20-Pin to VGA HD D-Sub 15-Pin

4291983

Adapter, Mini DisplayPort 20-Pin to VGA HD D-Sub 15-Pin

STARTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 33,86 €

Rajoitettu tuote
- - -
NETRS232
NETRS232 - Adapter, RS232 Serial to RJ45, 1 Port, DIN Rail Mountable, 230.4 Kbps

3957219

Adapter, RS232 Serial to RJ45, 1 Port, DIN Rail Mountable, 230.4 Kbps

STARTECH

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 107,78 €

Rajoitettu tuote
RS232 Serial RJ45 -
GEP-6301SFPC
GEP-6301SFPC - CONVERTER, 10/100/1000 BASE-TX TO SC/LC

4155017

CONVERTER, 10/100/1000 BASE-TX TO SC/LC

UNICOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 94,99 € 5+ 88,37 € 10+ 82,49 € 25+ 76,23 € 50+ 71,92 € 100+ 68,07 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX SC, LC Fiber Optic -
GEP-6301SFPIN
GEP-6301SFPIN - CONVERTER, 10/100/1000TX TO 100/1000 SFP

4163718

CONVERTER, 10/100/1000TX TO 100/1000 SFP

UNICOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 228,62 € 10+ 212,27 € 25+ 204,74 € 50+ 197,20 € 100+ 188,41 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-TX 100/1000 Base-FX SFP -
GEP-5401TF-C
GEP-5401TF-C - GIGABIT ENET CONV, SINGLE MODE, DUAL SC

4261339

 
Uusi tuote
Data Sheet

GIGABIT ENET CONV, SINGLE MODE, DUAL SC

UNICOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 325,28 € 5+ 313,03 € 10+ 299,05 € 25+ 283,30 € 50+ 243,09 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
10/100/1000 Base-T 1000 Base-SX/LX -
GUCE51
GUCE51 - USB EXTENDER, USB OVER CAT5

4338421

 
Uusi tuote
Data Sheet

USB EXTENDER, USB OVER CAT5

IOGEAR

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 107,33 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - -