Fibre Optic Attenuators & Connectors

: 14 tuotetta löydetty
suodatin käytössä
Valmistaja
= PHOENIX CONTACT
Luokat
1 filtteri(a) valittu
14 tuotetta löydetty Päivitä tulokset valitsemalla Käytä suodattimia
Pienin/suurin Saatavuus

Kun Muista-valintaruutu on valittu, tallennamme viimeisimmät suodatinasetuksesi tulevia hakuja varten

Vaatimustenmukaisuus
Pienin/suurin Valmistaja

Sopimushinnoittelua ei voida näyttää tällä hetkellä. Näytetyt hinnat ovat normaaleja jälleenmyyntihintoja. Tehtyihin tilauksiin sovelletaan käsiteltäessä sopimushintoja.

suodatin käytössä
Valmistaja
= PHOENIX CONTACT
Vertaa valittuja Vertaa (0)
Laajennetut tiedot Tiedot
Lisää taulukkoon ominaisuuksia

Valitse ominaisuudet, jotka haluat näyttää taulukon reunassa olevissa sarakkeissa.

  Valmistajan osanumero Tilauskoodi Kuvaus / Valmistaja
Saatavuus Hinta:
Hinta
Määrä
Fibre Optic Connector Type Fibre Type Fibre Diameter Connector Body Material Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
VS-SCRJ-POF-FA-IP67
VS-SCRJ-POF-FA-IP67 - Fiber Optic Connector, SC, 980µm / 1000µm, Nylon (Polyamide) Body

3294822

Fiber Optic Connector, SC, 980µm / 1000µm, Nylon (Polyamide) Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 49,07 € 5+ 45,43 € 10+ 37,83 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC - 980µm / 1000µm Nylon (Polyamide) Body -
FL SM PATCH COUPLER LC-LC
FL SM PATCH COUPLER LC-LC - Fiber Optic Adapter, LC, LC, Receptacle, Receptacle, Straight Panel Adapter

3285588

Fiber Optic Adapter, LC, LC, Receptacle, Receptacle, Straight Panel Adapter

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 59,70 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
Q-FSMA-KT
Q-FSMA-KT - Fiber Optic Connector, FSMA

3294817

Fiber Optic Connector, FSMA

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 48,38 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
FSMA - - - -
VS-SCRJ-POF-FA-IP20
VS-SCRJ-POF-FA-IP20 - Fiber Optic Connector, SC, 980µm / 1000µm, Zinc Body

3294820

Fiber Optic Connector, SC, 980µm / 1000µm, Zinc Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 24,91 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC - 980µm / 1000µm Zinc Body -
VS-PPC-C1-SCRJ-MNNA-PG9-A3C-C
VS-PPC-C1-SCRJ-MNNA-PG9-A3C-C - Fiber Optic Connector, SC, 200µm / 230µm, Zinc Body

3294818

Fiber Optic Connector, SC, 200µm / 230µm, Zinc Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 70,09 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC - 200µm / 230µm Zinc Body -
FOC-C-SC:P-GOF-SM-PC
FOC-C-SC:P-GOF-SM-PC - Fiber Optic Connector, SC, Singlemode, 9µm / 125µm, PC (Polycarbonate) Body

3294813

Fiber Optic Connector, SC, Singlemode, 9µm / 125µm, PC (Polycarbonate) Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 21,34 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC Singlemode 9µm / 125µm PC (Polycarbonate) Body -
OPTOSUB-PLUS-K/OUT
OPTOSUB-PLUS-K/OUT - Fiber Optic Adapter, FSMA, RS-485, Receptacle, Plug, Straight Adapter

3294824

Fiber Optic Adapter, FSMA, RS-485, Receptacle, Plug, Straight Adapter

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 432,19 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
VS-SCRJ-GOF-KU
VS-SCRJ-GOF-KU - Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Panel Adapter

3294826

Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Panel Adapter

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 21,58 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFG
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFG - Fiber Optic Connector, Push-Pull, SC-RJ, Zinc Body

3294814

Fiber Optic Connector, Push-Pull, SC-RJ, Zinc Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 52,06 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC-RJ - - Zinc Body -
VS-SCRJ-GOF-BU/BU
VS-SCRJ-GOF-BU/BU - Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Panel Adapter

3294825

Fiber Optic Adapter, SC Duplex, SC Duplex, Receptacle, Receptacle, Straight Panel Adapter

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 21,58 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
OPTOSUB-PLUS-K/IN
OPTOSUB-PLUS-K/IN - Fiber Optic Adapter, FSMA, RS-485, Plug, Receptacle, Straight Adapter

3294823

Fiber Optic Adapter, FSMA, RS-485, Plug, Receptacle, Straight Adapter

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 432,19 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - - - -
VS-PPC-C1-SCRJ-MNNA-PG9-A4D-C
VS-PPC-C1-SCRJ-MNNA-PG9-A4D-C - Fiber Optic Connector, SC, 980µm / 1000µm, Zinc Body

3294819

Fiber Optic Connector, SC, 980µm / 1000µm, Zinc Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 25,86 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC - 980µm / 1000µm Zinc Body -
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFP
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFP - Fiber Optic Connector, SC, Zinc Body

3294816

Fiber Optic Connector, SC, Zinc Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 38,07 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
SC - - Zinc Body -
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFG:10
FOC-V14-C1ZNI-S/SJFG:10 - Fiber Optic Connector, SC, Zinc Body

3294815

Fiber Optic Connector, SC, Zinc Body

PHOENIX CONTACT

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

10+ 47,32 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 10 tuotetta Vain 10 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 10 Mult: 10
SC - - Zinc Body -