Fiber Optic Lead Assemblies

: 1 257 tuotetta löydetty
Suodattimien asettelu:
0 filtteri(a) valittu
1 257 tuotetta löydetty Päivitä tulokset valitsemalla Käytä suodattimia
Pienin/suurin Saatavuus

Kun Muista-valintaruutu on valittu, tallennamme viimeisimmät suodatinasetuksesi tulevia hakuja varten

Vaatimustenmukaisuus
Pienin/suurin Valmistaja
Pienin/suurin Fibre Optic Connector A
Pienin/suurin Fibre Optic Connector B
Pienin/suurin No. of Fibres
Pienin/suurin Fibre Type
Pienin/suurin Lead Length - Metric
Pienin/suurin Fibre Diameter
Pienin/suurin Product Range
Pakkaus

Sopimushinnoittelua ei voida näyttää tällä hetkellä. Näytetyt hinnat ovat normaaleja jälleenmyyntihintoja. Tehtyihin tilauksiin sovelletaan käsiteltäessä sopimushintoja.

 
Vertaa valittuja Vertaa (0)
Laajennetut tiedot Tiedot
Lisää taulukkoon ominaisuuksia

Valitse ominaisuudet, jotka haluat näyttää taulukon reunassa olevissa sarakkeissa.

  Valmistajan osanumero Tilauskoodi Kuvaus / Valmistaja
Saatavuus Hinta:
Hinta
Määrä
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
PXF4051AAC
PXF4051AAC - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892932

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 39,73 € 5+ 33,11 € 10+ 29,72 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode 25m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000 Series
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 16.4 ft, 5 m

1247707

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 16.4 ft, 5 m

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 8,99 € 5+ 7,77 € 10+ 6,54 € 50+ 6,05 € 100+ 5,55 € 250+ 5,31 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 5m 1mm -
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

1247710

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Duplex, Plastic Optical, 1mm, 2 Fibres, 2.2 mm, 32.81 ft, 10 m

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 20,71 € 5+ 19,18 € 10+ 17,65 € 50+ 16,50 € 100+ 15,96 € 250+ 15,14 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres Plastic Optical 10m 1mm -
HFBR-RNS001Z
HFBR-RNS001Z - Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

1247706

Fibre Optic Cable, Versatile Link, Simplex, Plastic Optical, 1mm, 1 Fibres, 2.2 mm, 3.28 ft, 1 m

BROADCOM

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 5,43 € 10+ 4,04 € 25+ 3,70 € 50+ 3,36 € 100+ 3,02 € 500+ 2,76 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 1m 1mm HFBR-RXXYYYZ Series
A19A52A0
A19A52A0 - Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

1208868

Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

FIBRE DATA

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 50,01 € 5+ 46,35 € 10+ 44,38 € 50+ 41,63 € 100+ 37,47 € 250+ 33,69 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2m 1mm -
SPC23043
SPC23043 - Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST  to LC

2395880

Fiber Optic Cable, 1 m, 2mm, Singlemode, 2 Fibers, ST to LC

PRO SIGNAL

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 29,75 € 5+ 26,44 € 10+ 21,64 € 50+ 18,31 € 100+ 17,00 € 250+ 15,87 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 1m 2mm -
SPC23060
SPC23060 - Fiber Optic Cable, 15 m, 2mm, Multimode, 2 Fibers, ST  to ST

2395881

Fiber Optic Cable, 15 m, 2mm, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

PRO SIGNAL

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 55,12 € 5+ 48,99 € 10+ 40,08 € 50+ 33,91 € 100+ 31,49 € 250+ 29,40 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex ST Duplex 2Fibres Multimode 15m 2mm -
SPC22980
SPC22980 - Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

2748681

Fibre Optic Cable, 30m, 50µm/125µm, Multimode, 2 Fibres, LC to LC

PRO SIGNAL

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 69,84 € 5+ 62,08 € 10+ 50,80 € 50+ 42,98 € 100+ 39,91 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode 30m 50µm / 125µm -
LL3-TB01
LL3-TB01 - Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

730415

Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

SICK OPTIC ELECTRONIC

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 68,71 € 5+ 55,26 € 10+ 50,74 € 25+ 46,22 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2m 1.5mm -
SPC19973.
SPC19973. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

2395877

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, ST to ST

MULTICOMP

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 14,01 € 3+ 11,40 € 5+ 10,21 € 10+ 8,46 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST ST 2Fibres Multimode 1m 3mm -
21.15.8758
21.15.8758 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 10 m Length

3003070

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 10 m Length

ROLINE

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 20,75 € 3+ 20,06 € 5+ 19,11 € 10+ 18,52 € 15+ 18,15 € 25+ 17,78 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 10m 50µm / 125µm -
A65A155A0
A65A155A0 - Fiber Optic Cable, 5 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

1208908

Fiber Optic Cable, 5 m, Hard-Clad Silica, 1 Fiber, FSMA

FIBRE DATA

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 134,40 € 5+ 119,70 € 10+ 112,35 € 50+ 109,20 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Hard-Clad Silica 5m 200µm -
SPC22882
SPC22882 - Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

2395878

Fiber Optic Cable, 1 m, 62.5µm / 125µm, Multimode, 1 Fiber, ST to ST

PRO SIGNAL

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 13,59 € 5+ 12,08 € 10+ 9,88 € 50+ 8,36 € 100+ 7,75 € 250+ 7,24 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST ST 1Fibres Multimode 1m 62.5µm / 125µm -
PXF4054AAC
PXF4054AAC - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892933

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 48,84 € 5+ 40,70 € 10+ 36,53 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode 25m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000 Series
LL3-DB01
LL3-DB01 - Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

730403

Fiber Optic Cable, 2 m, Plastic Optical, 1 Fiber

SICK OPTIC ELECTRONIC

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 70,46 € 5+ 56,67 € 10+ 52,04 € 25+ 47,40 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 2m 1mm -
SPC19960.
SPC19960. - Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

2293873

Fiber Optic Cable, 1 m, Multimode, 2 Fibers, LC to LC

MULTICOMP

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 10,45 € 3+ 8,51 € 5+ 7,61 € 10+ 6,31 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC LC 2Fibres Multimode 5m 62.5µm / 125µm -
A19A51A0
A19A51A0 - Fiber Optic Cable, 1 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

1208867

Fiber Optic Cable, 1 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

FIBRE DATA

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 47,20 € 5+ 42,47 € 10+ 40,16 € 50+ 37,45 € 100+ 33,39 € 250+ 30,03 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 1m 1mm -
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_01.0_SS
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_01.0_SS - Fibre Optic Cable, 1 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

2775298

Fibre Optic Cable, 1 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 21,80 € 3+ 21,07 € 5+ 20,07 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 1m 9µm / 125µm -
A19A55A0
A19A55A0 - Fiber Optic Cable, 5 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

1208869

Fiber Optic Cable, 5 m, Plastic Optical, 1 Fiber, SMA

FIBRE DATA

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 55,70 € 5+ 50,53 € 10+ 48,12 € 50+ 44,23 € 100+ 39,78 € 250+ 35,82 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres Plastic Optical 5m 1mm -
21.15.8752
21.15.8752 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 2 m Length

3003067

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 2 m Length

ROLINE

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 10,28 € 3+ 9,93 € 5+ 9,60 € 10+ 9,14 € 15+ 9,00 € 25+ 8,86 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 2m 50µm / 125µm -
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_02.0_SS
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_02.0_SS - Fibre Optic Cable, 2 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

2775300

Fibre Optic Cable, 2 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 22,72 € 3+ 21,96 € 5+ 20,91 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 2m 9µm / 125µm -
SPC22887
SPC22887 - Fiber Optic Cable, 1 m, 3mm, Singlemode, 1 Fiber, ST to ST

2395879

Fiber Optic Cable, 1 m, 3mm, Singlemode, 1 Fiber, ST to ST

PRO SIGNAL

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 15,01 € 5+ 13,34 € 10+ 10,91 € 50+ 9,23 € 100+ 8,57 € 250+ 8,00 € Lisää hintavaihtoehtoja...

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
ST ST 1Fibres Singlemode 1m 3mm -
PXF4050AAC
PXF4050AAC - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892931

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 25m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 38,80 € 5+ 32,15 € 10+ 28,82 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode 25m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000 Series
PXF4050AAB
PXF4050AAB - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 10m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892927

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 10m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 29,74 € 5+ 24,64 € 10+ 22,09 € 25+ 20,39 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode 10m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000 Series
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_20.0_S
PCRS_LCAX_LCAX_A221T_20.0_S - Fibre Optic Cable, 20 m, Singlemode, APC, 2 Fibres, LC Duplex

2775324

Fibre Optic Cable, 20 m, Singlemode, APC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Olet aiemmin ostanut tämän tuotteen. Katso tilaushistoriasta

kappale

1+ 48,97 €

Rajoitettu tuote

Minimitilaus 1 tuotetta Vain 1 kerrannaiset Kirjoita kelvollinen määrä

Lisää
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 20m 9µm / 125µm -